پشتیبانی وپاسخگو24ساعته

 

ارائه انواع خدمات اینستاگرام با بالاترین کیفیت.

با ما در اینستاگرام بیشتر دیده شوید.

 

تصویر آلت

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که درباره سرویس های ما پرسیده می شود

آیا برای دریافت سرویس ها نیاز به پسورد من دارید؟

خیر. برای دریافت سرویس های ما به هیچ وجه نیاز به پسورد شما نیست.

صفحه اینستاگرام من خصوصی (پرایوت) هست

برای دریافت سرویس های ما به هیچ وجه صفحه شما نباید در حالت خصوصی قرار داشته باشد. هنگام دریافت سرویس، قرار دادن صفحه به حالت خصوصی باعث اختلال و عدم در عملیات دریافت سرویس شما می شود و امکان ثبت مجدد یا برگشت مبلغ نیست.

هنگام دریافت سرویس ها صفحه خود را به حالت خصوصی (پرایوت) قرار دادم

همانگونه که مطلع هستید با توجه به امنیت بالای اینستاگرام امکان فالو، لایک و مشاهده صفحات خصوصی (پرایوت) نیست. بنابراین قرار دادن صفحه به حالت خصوصی (پرایوت) باعث اختلال و عدم دریافت سرویس و لغو تحویل سفارش شما از طرف سیستم می شود.

مشتریان گرامی توجه داشته باشند که امکان انجام مجدد عملیات سرویس یا برگشت مبلغ سرویس به حساب شما پس از لغو از طرف سیستم نیست.

آیا می توانم پس از دریافت سرویس ها صفحه خود را به حالت خصوصی (پرایوت) قرار دهم؟

بله. پس از دریافت و پایان عملیات سرویس ها می توانید بدون هیچ مشکلی صفحه خود را به حالت خصوصی (پرایوت) قرار دهید.

آیا پس از دریافت فالور ها امکان ریزش آن ها وجود دارد؟

بله. با توجه به واقعی بودن فالور ها و شرایط متفاوت پیج ها مانند میزان فعالیت و غیره امکان ریزش فالور ها تا ۲۰٪‌ وجود دارد.

آیا فالور ها واقعی هستند؟

تا ۵۰٪ از فالورهای ارائه شده از طرف فالوریار اکانت های واقعی ایرانی و مابقی، اکانت های غیر واقعی هستند که توسط ربات ها به سمت صفحه اینستاگرام شما هدایت میشوند توجه به این نکته حائز اهمیت است که فالور ها هیچ فعالیتی مانند لایک، کامنت و یا ویو انجام نمی دهند.

آیا فالور ها فعال هستند؟

فعال بودن فالورهای خریدار شده منوط به فعالیت شما بعد از خرید فالور میباشد و فعالیت و پست های جالب وپیج فعال  میتواند لایک وویوجذب کند. ولی برای دریافت فعالیت هایی مانند لایک و ویو باید به صورت جداگانه سرویس های مورد نیازتان را میتوانید خریداری کنید.

فالوریار همیشه پیشنهاد میکند که حداقل به مقدار نصف فالورهایتان، لایک و ویو خریداری کنید تا از غیر واقعی نشان دادن فالور های شما جلوگیری شود.

چقدر طول میکشد تا فالور، لایک یا ویو را دریافت کنم؟

پس از ثبت سفارش و تایید پرداخت، با توجه به شلوغی سرورها وکاربران ایرانی شروع عملیات تحویل سرویس ممکن است از ۴۰ دقیقه تا ۶ ساعت طول بکشد.

چگونه میتوانم برای خریدم پرداخت کنم؟

برای خرید با استفاده از درگاه امن واسان زرین پال نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام کنید. سفارش بلافاصله بعداز پرداخت شروع میگردد.

آیا اطلاعات من محرمانه باقی خواهند ماند؟

بله ما تضمین می کنیم که اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ شخص و یا سازمانی قرار نخواهد گرفت

چگونه می توانم برای کمک بیشتر تماس بگیرم؟

با استفاده از صفحه تماس با ما وپشتیبانی انلاین تلگرام میتوانید در۲۴ساعت شبانه روز سوالات ومشکلات خود راپیگیری کنید.

لغو سفارش بعدازپراخت امکان دارد؟

خیر.امکان لغو سفارش بعد ازخرید باتوجه به پنل مستقیم فالوریارامکان پذیرنمیباشد.کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش از عمومی بودن صفحه ی خود اطمینان حاصل کند و به هیچ عنوان صفحه مورد نظر پرایویت نباشد ولذا امکان برگشت وجه وجود ندارد.

جایگاه تبلیغ شما

l

چرا فالور یار؟

فالوریار ارایه دهنده خدمات اینستاگرامی اعم از افزایش فالور لایک کامنت و خودکار به صورت فروش فالور و لایک ایرانی با قیمت ارزان میباشد که تاکنون رضایت مشتریان خود راداشته وازحسن انتخاب آنان کمال تشکرادارد.

آیا سوالی داری؟