پشتیبانی وپاسخگو24ساعته

 

ارائه انواع خدمات اینستاگرام با بالاترین کیفیت.

با ما در اینستاگرام بیشتر دیده شوید.

 

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

برای تیک آبی اینستاگرام (تیک تائید اینستاگرام) این مطلب را با دقت بخوانید.
یکی از ویژگی هایی که اینستاگرام به اکانت های افراد مشهور می دهد تا صفحه آن ها از صفحات جعلی متمایز شود قرار دادن تیک آبی در پروفایل آن ها می باشد. اصطلاحا به این تیک آبی، Verified Badge گفته می شود.
اگر دقت کرده باشید برخی از کاربران اینستاگرام دارای تیک آبی هستند به عنوان مثال اگر به صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری و علی کریمینگاه کنید، می توانید این علامت را در کنار اسم آن ها مشاهده کنید. بر اساس گزارشی که اعلام شده است، این تیک برای افراد مشهوری است که احتمالا پیج فیک برای آنها ساخته می شود. به همین دلیل اینستاگرام سعی می کند با دادن این نشان به این دسته از افراد، صفحه اصلی آن ها را تایید کرده تا اجازه کلاهبرداری را به سایر افراد ندهد. پس کلیه افرادی که سلبریتی هستند، برندهای مختلف و … دارای تیک آبی در اینستاگرام خواهند بود.
راههای گرفتن تیک آبی اینستاگرام
 1. فالوورهای زیادی داشته باشید
  این روش یکی از اولین روش هایی است که توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که تصور می کنند با داشتن فالوورهای بالا می تواند اعتبار را خریداری کرد. هرچند که برخی مواقع این روش جواب می دهد، اما بعضی موقع ها هم شانس با شما یار نیست و ممکن است با ۱ میلیون کاربر هم باز نتوانید این تیک آبی را دریافت کنید.
 1. جعل هویت
  اگر به استفاده از روش های گول زننده علاقه دارید، می توانید به سراغ جعل هویت برای خود بروید. در این حالت شما باید چند اکانت فیک برای خود بسازید و هر بار با اکانت اصلی خود به اینستاگرام پیام دهید که برای شما اکانت جعلی ساخته اند. در این صورت اینستاگرام تصور می کند که شما محوب هستید و تیک آبی را به شما می دهد.
 1. فعال باشید
  فعالیت همیشگی شما در اینستاگرام نشانه علاقه شما به این شبکه اجتماعی است. پس سعی کنید فعالیت خود را در این شبکه زیاد کنید تا احترام اینستاگرام را به خود جلب کرده و تیک آبی را دریافت کنید.
 2. فالوور فیک؟!
  اگر تصور می کنید که فیک بودن فالوورهای شما اصلا مشخص نیست، سخت در اشتباهید. زمانی که تعداد لایک های شما با تعداد فالوورها هماهنگی نداشته باشد، شما دارید این پیام را ارسال می کنید که فیک هستید. پس با خریدن فالوور فیک شانس خود را برای گرفتن تیک آبی کم می کنید.
 3. تاییدیه بخرید
  اگر می توانید دست به جیب شده و پول خرج کنید، پس بهتر است که اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید و پرداخت هزینه ای، تیک آبی را برای صفحه کاربری خود خریداری کنید.
 1. اعتبار خود را ثابت کنید
  اصل بودن و واقعی بودن اولین چیزی است که اینستاگرام برایش ارزش قائل است. پس اگر واقعا خودتان هستید و می خواهید حرفه ای عمل کنید بهتر است که صفحه خود را به سایر شبکه های اجتماعی لینک کنید و آدرس سایت خود را شامل اطلاعات محل کار و … را در صفحه تان قرار دهید.
 1. داشتن یک بیوگرافی در ویکی پدیا
  برای نشان اعتبار خود یک صفحه ویکی پدیا البته به زبان انگلیسی ایجاد کنید و اطلاعاتی در مورد خود البته واقعی در آن قرار دهید. در این صورت بعد از مدتی تیک آبی اینستاگرام به شما داده می شود.
دوستان همراه برای آنکه خیال تان از بابت گرفتن تیک آبی اینستاگرام راحت شود، مراحلی را برای شما گردآوری کرده ایم:
۱٫ در ابتدا توصیه می کنیم که مرورگر Explorer را برای استفاده کردن انتخاب فرمائید.
۲٫ سپس صفحه اینستاگرام خود را باز کنید.
۳٫ بعد از آن بر روی نام کاربری خود را که با حروف بزرگ نوشته اید کلیک راست کنید و از منوی باز شده گزینه inspect element را انتخاب فرمائید.
۴٫ یک پنجره برای شما باز می شود که یک گزینه آن آبی رنگ است. بر روی آن کلیک راست کنید و گزینه edit as HTML را انتخاب فرمائید.
۵٫ سپس برای آنکه بتوانید حالت تایپ را آزاد کنید بر روی پایان خط کلیک کنید
۶٫ در این مرحله کد زیر را کپی کنید و آن را در مکانی که برای تایپ انتخاب کرده اید جایگزاری فرمائید.
<span title=”Verified”>Verified</span>
۷٫ بعد از آن، بر روی خط پایین مکانی که تایپ کرده اید با نشانگر ماوس کلیک کنید تا تغییرات ایجاد شده ثبت شود.
۸٫ پس از آنکه در پنجره ای که باز شده است، تیک کنار اسمتان را مشاهده کردید، ضربدر کوچکی را که در سمت راست و بالای صفحه مشاهده می کنید ببندید.
۹٫ در این مرحله یک اسکرین شات از صفحه بگیرید
۱۰٫رعایت نکات گفته شده به شما کمک می کند تا با شانس بیشتری تیک آبی اینستاگرام را بگیرید.
تمام نکاتی که گفته شد باعث می شود تا درصد گرفتن تیک آبی اینستاگرام بالا رود.

ارسال نظر